جستجو
دفاتر خدمات اداری تک تاکسی در منطقه 22 و منطقه 14 تهران ،جهت ارائه خدمات به کلیه تاکسیرانان از هر منطقه و شرکت تاکسیرانی  آمادگی کامل دارند
پیام روز
برگ در نهایت زوال و میوه در نهایت کمال می افتد، بنگر که چگونه می افتی ،چون برگی زرد یا سیبی سرخ

درباره ما

 تاریخچة فعالیت  :
 تاکسیرانی تک تهران سیر معروف به " تک تاکسی "با  شماره ثبت 280707 ، به پشتوانة 8 سال فعالیت موفق مؤسسه اتومبیل کرایه و تشریفات تک ، فعالیت خود را تحت نظارت سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران در مهر ماه 1385 آغاز نمود این شرکت در سال 1390 موفق به اخذ استاندارد مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استاندارد ISO9001:2008 از  TUVآلمان گردید. .
 قابلیت ها و توانائیها :
تک تاکسی در حال حاضر دارای بزرگترین ناوگان حمل و نقل خصوصی می باشد و تمامی خودروهای  سواری و ون این شرکت مجهز به تاکسیمتر پرینتردار ، تابلو سقفی ، آرم بغل نویسی می باشند .
رانندگان تک تاکسی دارای یونیفرم متحدالشکل ، مؤدب ، متأهل و متعهد می باشند و تمامی آزمایشهای تأیید سلامت از وزارت بهداشت ، سلامت رفتار از نیروی انتظامی تهران بزرگ و آزمونهای شهرشناسی سازمان تاکسیرانی تهران بزرگ را نیز با موفقیت پشت سر نهاده اند همچنین موفق به گذراندن دوره های آموزشی عمومی، راهنمایی و رانندگی و رضایت مشتری نیز گردیده اند.
کیفیت و نوع فعالیت تاکسی های تحت مجموعة تک تاکسی توسط کارشناسان واحد نظارت ،کنترل می گرددوتخلفات به مراجع  ذیصلاح ارجاع می گردد .این شرکت در سال 1393 در راستای گسترش خدمات خود، امتیاز تاکسیرانی خصوصی منطقه 14 تهران را نیز خریداری نمود و در حال حاضراز گستره خدمات خوبی در مناطق 14،21 و 22 تهران برخوردار می باشد.

تک تاکسی در سال 1397  و بر اساس اعلام سازمان تاکسیرانی تهران، دفاتر خدمات هماهنگی اداری خود را در مناطق 14 و 22 تهران  راه اندازی نمود که یه تمامی تاکسیرانان شهر تهران خدمات رسانی می نمایند.  

خدمات هایپر تاکسی و  تعمیرگاهی درجه یک این شرکت نیز در همین سال آغاز به کار نمود

تک تاکسی ارائه خدمات ناب به هموطنان عزیز را مهمترین وظیفة خود می داند و برای دستیابی به اهداف بزرگ خود که همانا رضایت مشتریان می باشد با تمام قوا تلاش خواهد کرد .

۱۱ بهمن ۱۴۰۱
نقشه
منطقه 22 تهران منطقه 21 تهران
تبلیغات
طراحی سایت
تمامی حقوق سایت برای شرکت تاکسیرانی تک تهران سیر محفوظ است.