جستجو
دفاتر خدمات اداری تک تاکسی در منطقه 22 و منطقه 14 تهران ،جهت ارائه خدمات به کلیه تاکسیرانان از هر منطقه و شرکت تاکسیرانی  آمادگی کامل دارند
پیام روز
اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه زندگی نباشد صدای آب هرگز زیبا نخواهد شد . . .

سمینارآموزشی برای رانندگان سرویس مدارس برگزار شد .

سمینار آموزشی رانندگان و پیمانکاران سرویس مدارس منطقه 22 با حضور بیش از 100 نفر از رانندگان و پیمانکاران در سالن همایش های مجتمع امام علی  شهرک گلستان و به میزبانی شرکت تاکسیرانی تک تهران سیر برگزار شد.
حسین میر مطهری ،مدیر عامل تک تاکسی  ضمن تذکر  قوانین خاص سرویس مدارس از رانندگان خواست نسبت به دریافت معاینه فنی و الحاقیه بیمه شخص ثالث توجه داشته باشند. وی همچنین به اختصاصی بودن برچسب برای هر خودرو اشاره نمود و گفت : از اینکه برچسب مخصوص سرویس مدرسه را روی خودرو دیگری نصب نمایید و یا از روی آن کپی گرفته و در اختیار شخص دیگری برای استفاده قرار دهید جداً خودداری نمایید چراکه این امر مصداق جعل سند بوده و  توسط قانون گذار تا 6 ماه زندان برایش پیش بینی شده است.
در بخش دیگر این سمینار آموزشی کارشناس راهنمایی و رانندگی ،  قوانین مخصوص سرویس مدارس را گوشزد نمود و از رانندگان خواست جهت پیشگیری از حوادث و پرداخت جریمه های سنگین به قوانین راهنمایی و رانندگی دقت بیشتری داشته باشند.

در این سمینار رانندگان سرویس مدارس سؤالات خود را از مدیر عامل تک تاکسی ، ناظریه مدیر منطقه 22 و کارشناس راهور پرسیدند.
در پایان سمینار برچسب سرویس یکی از خودروها توسط مدیر عامل تک تاکسی نصب گردید.


منبع : ارتباطات تک تاکسی
۶ آبان ۱۳۹۱
۶ آذر ۱۴۰۱
نقشه
منطقه 22 تهران منطقه 21 تهران
تبلیغات
طراحی سایت
تمامی حقوق سایت برای شرکت تاکسیرانی تک تهران سیر محفوظ است.