جستجو
دفاتر خدمات اداری تک تاکسی در منطقه 22 و منطقه 14 تهران ،جهت ارائه خدمات به کلیه تاکسیرانان از هر منطقه و شرکت تاکسیرانی  آمادگی کامل دارند
پیام روز
انسان همچون رودخانه است ،هر چه عمیق تر باشد ، آرام تر و متواضع تر است .

تمدید شماره گذاری تاکسی های تک ایربگ تا پایان سال91


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران میثم مظفر مدیرعامل از برگزاری جلسه مشترک با پلیس راهور تهران خبر داد و گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که با پلیس امضا شد، شماره گذاری تاکسی ها با یک ایربگ تا 28 اسفند سال 91 تمدید شد.

به گفته ی مظفر بر اساس تصمیم نمایندگان ویژه رییس جمهور در کارگروه توسعه حمل و نقل عمومی و مدیریت سوخت کشور شماره گذاری از ابتدای سال 91 تنها به تاکسی های دو ایربگ اختصاص می یافت. این در حالیست که هم اکنون تکنولوژی ساخت دو ایربگ در خودروهای تاکسی کشور وجود ندارد. این نکته ایست که روند نوسازی تاکسی در کشور را با اختلال مواجه کرده است.

بر اساس این گزارش ابتدای سال جاری برای نخستین بار تفاهم نامه ای با پلیس راهور ناجا برای اجازه شماره گذاری تاکسی های تک ایربگ تا تاریخ 31 خرداد 91 امضا شد که این تفاهم نامه تا کنون دو بار دیگر در  تاریخ های اول آذر و 28 اسفند 91 تمدید شده است. در حال حاضر دارندگان تاکسی هایی که پیش از این در سایت ستاد مدیریت حمل و نقل و مدیریت سوخت کشور ثبت نام کرده اند و موفق به شماره کذاری نشده اند، باید برای انجام مراحل اقدام کنند.
 


منبع : سایت سازمان تاکسیرانی تهران
۲۰ دی ۱۳۹۱
۶ آذر ۱۴۰۱
نقشه
منطقه 22 تهران منطقه 21 تهران
تبلیغات
طراحی سایت
تمامی حقوق سایت برای شرکت تاکسیرانی تک تهران سیر محفوظ است.